Meneer Paprika x Nina.care!

26 maart 2024

Meneer Paprika gaat samenwerken met Nina.care!

Eigenlijk is deze samenwerking, tussen twee Haarlemse bedrijven, een heel logische. Zoals jullie natuurlijk al weten, kun je bij Meneer Paprika je kinderen aan de treintafel zetten terwijl jij, redelijk onbezorgd, kunt genieten van koffie, thee, taart of je lunch. Maar ja.. dat kan meestal een goede 5 minuten? Daarna is er weer een snotneus te vegen, een luier te verschonen en soms zelfs een ruzietje te sussen.

 

Wij begrijpen als geen ander dat je soms behoefte kunt hebben aan rust. Want, hoewel kinderen hebben een voorrecht is, moet je ook goed voor jezelf blijven zorgen. Zónder je kinderen. Alleen als je goed voor jezelf zorgt, kun je goed voor anderen zorgen. Daarom is Meneer Paprika een samenwerking gestart met Nina.care.

 

Nina.care helpt ouders hun perfecte oppas of au pair te vinden. Je komt namelijk als oppas of au-pair niet zomaar aan de bak bij Nina.care, ze worden gescreend en aan strenge toelatingseisen onderworpen: zo is er een database ontstaan van 100.000 betrouwbare en, ook niet onbelangrijk, leuke au-pairs en oppassen.

 

Via Meneer Paprika kun je tijdelijk €10 korting krijgen op je eerste oppas met gebruik van de code Meneerpaprika10!

 

Liefs,

 

Roy

Klik hier voor de website van Nina.care

Klik hier voor onze contactpagina

Meer nieuwtjes

Verjaardagsfeestje!
Verjaardagsfeestje!
Jaaaaaa, verjaardagsfeestje! We zijn weer begonnen met het hosten van verjaardagsfeestjes! We hebben er weer de ...
Hierom is speelgoed belangrijk
Hierom is speelgoed belangrijk
Speelgoed en spelen is voor kinderen niet alleen leuk – het is ook een essentieel onderdeel van hun ontwikkeling. ...
Spaarkaart voor korting, nú bij Meneer Paprika!
Spaarkaart voor korting, nú bij Meneer Paprika!
Dit jaar bestaan we 15 jaar – en dat vieren we natuurlijk samen met jou. Want Meneer Paprika is niet alleen een ...
Nieuw: de Meneer Paprika Nieuwsbrief!
Nieuw: de Meneer Paprika Nieuwsbrief!
Dit is geen test: we hebben een nieuwsbrief! Waarom een nieuwsbrief? Nou, soms heb je nét een leuke actie gemist. ...
Er zijn nog geen berichten om te tonen.